Sporządzenie studium wykonalności do projektu pn. Upowszechnianie i ułatwianie dostępu do informacji o jakości powietrza w Polsce poprzez utworzenie nowego Portalu „Jakość Powietrza” Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska wraz z usługami API

  • Numer postępowania DMS.MJP.26.1.2025
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Uwagi

    Postępowanie w trybie modyfikacji

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie studium wykonalności dla projektu pn. „Upowszechnianie i ułatwianie dostępu do informacji o jakości powietrza w Polsce poprzez utworzenie nowego Portalu „Jakość Powietrza” Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska wraz z usługami API”, finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat Środowisko, Priorytet FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności, Działanie FENX.01.05 Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury, (typ projektu: Monitoring przyrody, powietrza i hałasu).

    Podstawowym celem zamówienia jest sporządzenie dokumentu, który stanowić będzie obligatoryjny załącznik do wniosku o dofinansowanie projektu. Dokument musi być opracowany zgodnie z obowiązującą metodologią, zasadami oraz wytycznymi do wniosku o dofinansowanie FENX.01.05-IW.01-002/25.
    Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki jego realizacji są zawarte w opisie przedmiotu zamówienia wg załącznika nr 2 do Zapytania ofertowego oraz w Zakresie Studium Wykonalności (załącznik nr 15 do wniosku o dofinansowanie) - nabór FENX.01.05-IW.01-002/25
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-03-14 23:59 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-03-15 00:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-03-07 12:47
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-03-07 12:47 -
    icon Zapytanie ofertowe.pdf 2025-03-07 12:47 242 KB
    icon Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx 2025-03-07 12:47 84 KB
    icon Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamowienia.pdf 2025-03-07 12:47 262 KB
    icon Załącznik nr 3 - Wzor umowy - Projektowane postanowienia umowy.pdf 2025-03-07 12:47 489 KB
    icon Załącznik nr 4 - Wykaz usług wykonanych.docx 2025-03-07 12:47 75 KB
    icon Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawcy - potencjał techniczny i osobowy oraz zdolnosc finansowa.docx 2025-03-07 12:47 74 KB
    icon Załącznik nr 6 - Oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw wykluczenia.docx 2025-03-07 12:47 77 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedź na pytania.pdf 2025-03-13 10:14 163 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa