„Ocena depozycji zanieczyszczeń do podłoża na stacjach monitoringu chemizmu opadów atmosferycznych za 2024 rok”
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.8.2025.MR
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-04-18 14:02 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia_www.docx | 2025-04-18 14:02 | 284 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zamowieniu.pdf | 2025-04-18 14:02 | 151 KB | ||
|
|
Załącznik 1 do OPZ - Wytyczne do wykonywania oceny depozycji atmosferycznej-1.pdf | 2025-04-18 14:02 | 2.01 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | „Ocena depozycji zanieczyszczeń do podłoża na stacjach monitoringu chemizmu opadów atmosferycznych za 2024 rok” | 450 000,00 PLN | 2025-05-06 11:05:16 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2025-05-06 11:46 | 16 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-06-02 08:06 |
