Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadania

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.7.2025.JBS
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-09 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-09 10:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-05-08 11:17
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-05-08 11:17 -
    icon Ogłoszenie o Zamówieniu TED.pdf 2025-05-08 11:17 189 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-05-08 11:17 1.31 MB
    icon Formularz Ofertowy i Załączniki.docx 2025-05-08 11:17 108 KB
    icon Formularz Asortymentowo-cenowy.xlsx 2025-05-08 11:17 32 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadania - Część I – Poborniki Umwelttechnik MCZ; 23 000,00 PLN 2025-06-09 10:41:10
    2 Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadania - Część II – Analizatory gazowe Teledyne API, pyłomierze BAM 1020 oraz GRIMM Aerosol Technik; 286 000,00 PLN 2025-06-09 10:41:10
    3 Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadania - Część III – Urządzenia pomiarowe Thermo Fisher Scientific, Horiba oraz Airpoiter, Teom, Fidas-Palas; 264 000,00 PLN 2025-06-09 10:41:10
    4 Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadania - Część IV – Urządzenia pomiarowe Environnement, Envea, Comde-Derenda; 93 000,00 PLN 2025-06-09 10:41:10
    5 Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadania - Część V – Analizatory Syntech Spectras; 63 000,00 PLN 2025-06-09 10:41:10
    6 Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadania - Część VI – Analizatory Chromatotec; 137 000,00 PLN 2025-06-09 10:41:10
    7 Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadania - Część VII – Materiały różne; 83 000,00 PLN 2025-06-09 10:41:10

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2025-06-09 15:23 172 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3, 4, 6, 7 2025-07-09 09:52
    Informacja o wynikach dotyczy części: 5 2025-06-16 13:35

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa