Zakup mierników oraz urządzeń pomocniczych do mobilnego laboratorium badań powietrza w podziale na pakiety
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.4.2025.PC
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-05-14 15:25 | - | |||
|
|
2025-OJS092-00309270-pl.pdf | 2025-05-14 15:25 | 146 KB | ||
|
|
SWZ_Mierniki_UE_4.2025.PC.pdf | 2025-05-14 15:25 | 2.27 MB | ||
|
|
Formularz ofertowy - zał. nr 1 do SWZ.docx | 2025-05-14 15:25 | 27 KB | ||
|
|
OPZ-wszystkie części.zip | 2025-05-14 15:25 | 212 KB | ||
|
|
Załączniki do SWZ - edytowalne.docx | 2025-05-14 15:25 | 39 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
JEDZ_DAG-WZP.26.1.4.2025.PC.xml | 2025-05-14 16:00 | 5 KB | ||
|
|
1_Odpowiedzi na pytania_29.05.2025.pdf | 2025-05-29 12:45 | 1.12 MB | ||
|
|
Ogłoszenia o wynikach postępowania.zip | 2025-09-22 14:35 | 694 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
