Wykonanie badań biologicznych w podziale na części: Część 1 - Wykonanie badań makrozoobentosu w próbkach wód powierzchniowych Część-2 - Wykonanie badań fitoplanktonu w próbkach wód powierzchniowych Część-3 - Wykonanie badań fitobentosu w próbkach wód powierzchniowych Część 4 - Wykonanie badań makrofitów w próbkach wód powierzchniowych
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.2.2025.KJ
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-05-19 09:15 | - | |||
|
|
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf | 2025-05-19 09:15 | 172 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia Wykonywanie zadań biologicznych.pdf | 2025-05-19 09:15 | 730 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia Wykonywanie zadań biologicznych(1).docx | 2025-05-19 09:15 | 250 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Część 1 - Załączniki do OPZ MAKROZOOBENTOS(6).zip | 2025-05-19 12:05 | 189 KB | ||
|
|
Część 2 - Załączniki do OPZ FITOPLANKTON.zip | 2025-05-19 12:05 | 212 KB | ||
|
|
Część 3 - Załączniki do OPZ_FITOBENTOS 2025.zip | 2025-05-19 12:05 | 458 KB | ||
|
|
Załączniki część 4 do OPZ.zip | 2025-05-19 12:07 | 469 KB | ||
|
|
unieważnienie II części postępowania.pdf | 2025-06-02 08:01 | 147 KB | ||
|
|
Wybór najkorzystniejszej oferty - Platforma-3.pdf | 2025-06-13 14:49 | 122 KB | ||
|
|
Unieważnienie wyboru Oferty CZĘŚĆ IV.pdf | 2025-06-18 17:10 | 107 KB | ||
|
|
Wybór najkorzystniejszej oferty - Platforma.pdf | 2025-07-17 09:43 | 117 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf | 2025-07-23 10:31 | 122 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Część 1 - Wykonanie badań makrozoobentosu w próbkach wód powierzchniowych | 290 000,00 PLN | 2025-05-27 12:00:35 |
| 2 | Część-2 - Wykonanie badań fitoplanktonu w próbkach wód powierzchniowych | 270 000,00 PLN | 2025-05-27 12:00:35 |
| 3 | Część-3 - Wykonanie badań fitobentosu w próbkach wód powierzchniowych | 45 000,00 PLN | 2025-05-27 12:00:35 |
| 4 | Część 4 - Wykonanie badań makrofitów w próbkach wód powierzchniowych | 195 000,00 PLN | 2025-05-27 12:00:35 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2025-05-28 11:13 | 33 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3, 4 | 2025-06-13 15:13 |
