Zakup i dostawa do laboratoriów GIOŚ zestawu chromatografu gazowego ze spektrometrem mas o wysokiej rozdzielczości (GC/Q-TOF).

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.22.2025.MR
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Postępowanie unieważnione

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-14 12:00  - Postępowanie unieważnione
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-14 12:30  - Postępowanie unieważnione
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-06-12 11:56
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-06-12 11:56 -
    icon 03 SWZ - chromatograf gazowy_FEnIKS_22_Platforma_www.docx 2025-06-12 11:56 420 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx 2025-06-12 11:56 90 KB
    icon ZAŁĄCZNIK NR 8 DO SWZ.docx 2025-06-12 11:56 103 KB
    icon 2025-OJS111-00379201-pl.pdf 2025-06-12 11:56 86 KB
    icon JEDZ_DAG-WZP.26.1.22.2025.MR.xml 2025-06-12 11:56 4 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 2025-OJS112-00384308-pl.pdf 2025-06-13 10:43 88 KB
    icon Odwołanie Altium GIOS 23.06.2025 skan.pdf 2025-06-24 14:49 7.09 MB
    icon wezwanie do przystąpienia do odwołania pdf.pdf 2025-06-24 15:21 221 KB
    icon Zawiadomienie o uniewaznieniu postepowania_GC QTOF_www.pdf 2025-07-11 07:54 181 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa