Usługa archiwizacji
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.14.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-06-17 09:27 | - | |||
|
|
SWZ.pdf | 2025-06-17 09:27 | 748 KB | ||
|
|
SWZ edytowalna wersja.docx | 2025-06-17 09:27 | 201 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu 390291-2025-PL.pdf | 2025-06-17 09:27 | 95 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
odpowiedź na pytanie Wykonawcy.pdf | 2025-07-04 12:36 | 117 KB | ||
|
|
Kwota na sfinansowanie zamówienia.docx | 2025-07-17 14:25 | 24 KB | ||
|
|
wybór oferty - Platforma.pdf | 2025-07-30 11:53 | 114 KB | ||
|
|
unieważnienie II części postępowania.pdf | 2025-07-30 11:53 | 146 KB | ||
|
|
ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.pdf | 2025-08-18 07:34 | 86 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Usługa archiwizacji | 1 267 925,51 PLN | 2025-07-17 12:16:07 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert (23).rtf | 2025-07-17 14:31 | 120 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-08-18 07:43 |
