Wykonanie badań fitoplanktonu w próbkach wód powierzchniowych

  • Numer postępowania CLB-WAT.26.10.2025
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badań fitoplanktonu (analiza ilościowa, jakościowa fitoplanktonu oraz
    oszacowanie biomasy glonów fitoplanktonowych) w 132 próbkach wód powierzchniowych w ramach realizacji
    Państwowego Monitoringu Środowiska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się wz załączniku nr 1 do
    zapytania ofertowego. Stanowiska obejmują jeziora i zbiornik zaporowy, wyszczególnione w załączniku nr 3 do OPZ -
    wykaz punktów.
    Poziom oznaczeń taksonomicznych w przypadku jezior musi być zgodny z listą taksonów, którą zamawiający przekaże
    wykonawcy (załącznik nr 2 do OPZ - lista taksonów-jeziora). W przypadku zbiornika zaporowego lista taksonów
    wskaźnikowych znajduje się w metodyce pt.: "Podręcznik do monitoringu elementów biologicznych i klasyfikacji stanu
    ekologicznego wód powierzchniowych. Aktualizacja metod” dostępnych na stronie GIOŚ:
    https://www.gios.gov.pl/images/dokumenty/pms/monitoring_wod/Podrecznik_Monitoringu_Wod.pdf,
    Oznaczenia powinny być wykonane zgodnie z ww. metodyką. Zamawiający nie dopuszcza możliwości modyfikacji
    Metodyki, protokołów przez Wykonawcę.
    Wykonawca bierze na siebie wszystkie koszty wynikające z realizacji umowy oraz zapewnia we własnym zakresie
    wszelkie materiały oraz sprzęt potrzebny do zrealizowania niniejszej umowy.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-09 13:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-09 13:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-07-03 08:08
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-08-01 08:26

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-07-03 08:08 -
    icon CLB-WAT.26.10.2025 Zapytanie ofertowe - Wykonanie badań fitoplanktonu w próbkach wód powierzchniowych.pdf 2025-07-03 08:08 222 KB
    icon zał. nr 1 do zapytania ofertowego - Formularz ofertowy.docx 2025-07-03 08:08 37 KB
    icon zał. nr 2 do zapytania ofertowego - Opis przedmiotu zamówienia.pdf 2025-07-03 08:08 152 KB
    icon zał. nr 3 do zapytania ofertowego - Projektowane postanowienia umowy.pdf 2025-07-03 08:08 394 KB
    icon Załącznik 1 do OPZ - Protokól wyniki fitoplankton.xlsx 2025-07-03 08:08 19 KB
    icon Załącznik 2 do OPZ - Lista taksonów fitoplanktonowych-jeziora.ods 2025-07-03 08:08 38 KB
    icon Załącznik 3 do OPZ - Wykaz punktów fitoplanktonowych.pdf 2025-07-03 08:08 152 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa