Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.33.2025.JBS
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-07-15 08:45 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o Zamówieniu BZP.pdf | 2025-07-15 08:45 | 229 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2025-07-15 08:45 | 1.26 MB | ||
|
|
Formularz Ofertowy i Załączniki.docx | 2025-07-15 08:45 | 129 KB | ||
|
|
Załącznik 10 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.xlsx | 2025-07-15 08:45 | 64 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części: Część I – Części eksploatacyjne do systemów firmy Millipore wraz z wymianą części | 636 400,00 PLN | 2025-07-23 10:47:31 |
| 2 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części: Część II – Części eksploatacyjne do systemów firmy Purelab | 4 000,00 PLN | 2025-07-23 10:47:31 |
| 3 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części: Część III – Części eksploatacyjne do systemów firmy Polwater | 24 900,00 PLN | 2025-07-23 10:47:31 |
| 4 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części: Część IV – Części eksploatacyjne do systemów firmy Hydrolab | 19 700,00 PLN | 2025-07-23 10:47:31 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3, 4 | 2025-08-01 07:45 |
