Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.33.2025.JBS
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-23 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-23 10:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-07-15 08:45
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-07-15 08:45 -
    icon Ogłoszenie o Zamówieniu BZP.pdf 2025-07-15 08:45 229 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-07-15 08:45 1.26 MB
    icon Formularz Ofertowy i Załączniki.docx 2025-07-15 08:45 129 KB
    icon Załącznik 10 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.xlsx 2025-07-15 08:45 64 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części: Część I – Części eksploatacyjne do systemów firmy Millipore wraz z wymianą części 636 400,00 PLN 2025-07-23 10:47:31
    2 Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części: Część II – Części eksploatacyjne do systemów firmy Purelab 4 000,00 PLN 2025-07-23 10:47:31
    3 Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części: Część III – Części eksploatacyjne do systemów firmy Polwater 24 900,00 PLN 2025-07-23 10:47:31
    4 Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia do systemów oczyszczania wody wraz z wymianą części: Część IV – Części eksploatacyjne do systemów firmy Hydrolab 19 700,00 PLN 2025-07-23 10:47:31

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2025-07-23 10:54 156 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3, 4 2025-08-01 07:45

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa