Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.31.2025.ESJKJ
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-01 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-01 12:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-07-31 07:58
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-07-31 07:58 -
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia_analizatory z umowami.pdf 2025-07-31 07:58 1.29 MB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia_analizatory z umowami.docx 2025-07-31 07:58 530 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-07-31 07:58 116 KB
    icon załączniki edytowalna wersja.docx 2025-07-31 07:58 230 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie.pdf 2025-08-07 08:10 116 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie 2.pdf 2025-08-08 08:30 117 KB
    icon Odpowiedzi na pytania do postępowania pn Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych(6).pdf 2025-08-11 14:12 213 KB
    icon Odpowiedzi na pytania Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych.pdf 2025-08-14 10:35 218 KB
    icon JEDZ_DAG-WZP.26.1.31.2025.ESJKJ.xml 2025-08-22 11:10 4 KB
    icon informacja o zmianach w SWZ Analizatory.pdf 2025-08-25 07:11 196 KB
    icon aktualne projektowane postanowienia umowy.pdf 2025-08-25 07:11 927 KB
    icon wybór oferty P.pdf 2025-09-12 14:54 173 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Część 1 – Analizatory tlenków azotu 1 500 000,00 PLN 2025-09-01 12:17:04
    2 Część 2 - Analizatory dwutlenku siarki 850 000,00 PLN 2025-09-01 12:17:04
    3 Część 3 – Analizatory tlenku węgla 500 000,00 PLN 2025-09-01 12:17:04
    4 Część 4 – Analizatory ozonu 1 000 000,00 PLN 2025-09-01 12:17:04
    5 Część 5 – Kalibratory wielogazowe wraz z generatorami powietrza zerowego 2 000 000,00 PLN 2025-09-01 12:17:04

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2025-09-02 09:27 1012 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3, 4, 5 2025-10-06 09:00

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa