Zakup wraz z dostawą analizatorów do ciągłego, jednoczesnego pomiaru pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 z podziałem na części:
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.37.2025.ESJKJ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-08-21 07:44 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu 545125-2025-PL.pdf | 2025-08-21 07:44 | 91 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-17.pdf | 2025-08-21 07:44 | 902 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-edytowalna wersja.docx | 2025-08-21 07:44 | 351 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
JEDZ_DAG-WZP.26.1.37.2025.ESJKJ.xml | 2025-08-22 11:12 | 5 KB | ||
|
|
0dpowiedzi na pytania.pdf | 2025-09-03 09:36 | 362 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Analizatory do ciągłego, jednoczesnego pomiaru pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 (27 sztuk) | 3 670 000,00 PLN | 2025-09-19 12:04:05 |
| 2 | Analizatory do ciągłego, jednoczesnego pomiaru pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 wyposażone w obudowę zewnętrzną i datalogger (6 sztuk). | 800 000,00 PLN | 2025-09-19 12:04:05 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 2 | 2025-09-26 14:05 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-09-26 13:57 |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2025-10-23 08:35 |
