Zakup wraz z dostawą analizatorów do ciągłego, jednoczesnego pomiaru pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 z podziałem na części:

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.37.2025.ESJKJ
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-09-12

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-19 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-19 12:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-08-21 07:44
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-11-19 11:01
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-08-21 07:44 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 545125-2025-PL.pdf 2025-08-21 07:44 91 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-17.pdf 2025-08-21 07:44 902 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-edytowalna wersja.docx 2025-08-21 07:44 351 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon JEDZ_DAG-WZP.26.1.37.2025.ESJKJ.xml 2025-08-22 11:12 5 KB
    icon 0dpowiedzi na pytania.pdf 2025-09-03 09:36 362 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Analizatory do ciągłego, jednoczesnego pomiaru pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 (27 sztuk) 3 670 000,00 PLN 2025-09-19 12:04:05
    2 Analizatory do ciągłego, jednoczesnego pomiaru pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 wyposażone w obudowę zewnętrzną i datalogger (6 sztuk). 800 000,00 PLN 2025-09-19 12:04:05

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2025-09-19 13:53 175 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 2 2025-09-26 14:05
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2025-09-26 13:57

    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2025-10-23 08:35

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa