„Zakup wyposażenia pomocniczego do badań i pomiarów w ramach dyrektywy azotanowej - Zakup części eksploatacyjnych do analizatora przepływowego CIA Skalar typ SAN++”

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.45.2025.ESJ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-09-08

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-12 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-09-12 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-09-04 11:46
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-09-04 11:46 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu (22).pdf 2025-09-04 11:46 145 KB
    icon Specyfikacja warunków zamówienia.pdf 2025-09-04 11:46 606 KB
    icon Załącznik 1a Formularz asortymentowo-cenowy.xls 2025-09-04 11:46 75 KB
    icon Specyfikacja warunków zamówienia (10).docx 2025-09-04 11:46 210 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 „Zakup wyposażenia pomocniczego do badań i pomiarów w ramach dyrektywy azotanowej - Zakup części eksploatacyjnych do analizatora przepływowego CIA Skalar typ SAN++” 206 100,00 PLN 2025-09-12 10:01:51

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2025-09-12 10:29 124 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2025-09-26 13:52

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa