Opracowanie koncepcji wizualnej, funkcjonalnej i technicznej nowego Portalu "Jakość Powietrza" GIOŚ wraz z usługami API
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.54.2025.JBS
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-09-17 15:25 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o Zamówieniu BZP.pdf | 2025-09-17 15:25 | 188 KB | ||
|
|
Sprostowanie Ogłoszenia o Zamówieniu BZP.pdf | 2025-09-17 15:25 | 37 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2025-09-17 15:25 | 1.08 MB | ||
|
|
Formularz Ofertowy i Załączniki do SWZ.docx | 2025-09-17 15:25 | 212 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania do treści SWZ 1.pdf | 2025-09-23 11:25 | 332 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opracowanie koncepcji wizualnej, funkcjonalnej i technicznej nowego Portalu "Jakość Powietrza" GIOŚ wraz z usługami API | 360 500,00 PLN | 2025-09-26 11:39:32 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2025-09-26 12:01 | 128 KB | ||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2025-09-26 13:20 | 154 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-10-08 18:32 |
