„Usługi ochrony osób i mienia dla obiektów GIOŚ oraz WIOŚ na terenie całej Polski – Bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia”,
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.65.2025.MRJBS
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-11-05 10:08 | - | |||
|
|
2025-OJS213-00731896-pl.pdf | 2025-11-05 10:08 | 140 KB | ||
|
|
03 Ochrona-OchronaFizyczna2026-2028 SWZ_platforma.docx | 2025-11-05 10:08 | 296 KB | ||
|
|
Załączniki do SWZ SWZ_platforma.docx | 2025-11-05 10:08 | 223 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zmiana treści SWZ-2.pdf | 2025-11-19 08:40 | 159 KB | ||
|
|
2025-OJS223-00767876-pl.pdf | 2025-11-19 08:40 | 137 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania do treści SWZ_.pdf | 2025-11-21 13:03 | 164 KB | ||
|
|
Informacja o kwocie.docx | 2025-11-27 11:25 | 97 KB | ||
|
|
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_cz. I i II.pdf | 2026-01-19 15:58 | 178 KB | ||
|
|
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_cz. IV i V.pdf | 2026-01-19 15:58 | 181 KB | ||
|
|
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_cz. VI.pdf | 2026-01-19 15:58 | 172 KB | ||
|
|
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_cz. III.pdf | 2026-01-21 12:13 | 165 KB | ||
|
|
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_cz. VII.pdf | 2026-01-21 15:25 | 172 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | „Usługi ochrony osób i mienia dla obiektów GIOŚ oraz WIOŚ na terenie całej Polski – Bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia”, | 4 617 799,74 PLN | 2025-11-27 11:23:49 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
