Relokacja UPS

  • Numer postępowania DINF-WIT.26.7.2025
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-11-12 15:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-11-12 15:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-11-07 15:06
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-12-04 10:46

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-11-07 15:06 -
    icon Zapytanie ofertowe UPS.pdf 2025-11-07 15:06 136 KB
    icon Załącznik nr 1 - OPZ UPS.pdf 2025-11-07 15:06 163 KB
    icon Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy UPS.docx 2025-11-07 15:06 92 KB
    icon ups umowa draft.pdf 2025-11-07 15:06 373 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-11-12 10:38 -
    icon Przedłużenie terminu UPS.pdf 2025-11-12 10:39 120 KB
    icon Informacja o wyborze (1).pdf 2025-11-20 12:47 190 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa