Szkolenie z zakresu wykorzystania technik GIS w monitoringu wód

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.69.2025.PW
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-12-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-12-22 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-12-22 13:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-11-28 15:50
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-11-28 15:50 -
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00564719/01.pdf 2025-11-28 15:50 179 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx 2025-11-28 15:50 334 KB
    icon ZAŁĄCZNIK NR 1a DO SWZ - Formularz FAC.docx 2025-11-28 15:50 46 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zm. ogł. o zam_69.2025.pdf 2025-12-08 13:52 38 KB
    icon Powiadomienie o zmianach SWZ z 8na12Szkolenia-1.pdf 2025-12-08 13:52 138 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogl. o zam_12_17.pdf 2025-12-12 14:25 45 KB
    icon Powiadomienie o zmianach SWZ z 12na17Szkolenia.pdf 2025-12-12 14:25 138 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie 17122025r .pdf 2025-12-17 13:27 55 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ z dnia 16122025.pdf 2025-12-17 13:27 406 KB
    icon Załączniki nr 2,5,7,9,10-AKTUALNY.pdf 2025-12-17 13:27 600 KB
    icon Załączniki nr 2,5,7,9,10-AKTUALNY.docx 2025-12-17 13:54 178 KB
    icon Sprostowanie Oczywistej Omyłki Pisarskiej i załaczik nr 10 AKTUALNY.pdf 2025-12-19 09:43 307 KB
    icon Informacja z otwarcia ofert_szkolenia.pdf 2025-12-22 13:23 257 KB
    icon Sprostowanie informacji z otwarcie ofert.pdf 2026-01-15 13:52 285 KB
    icon Sprostowanie informacji z otwarcie ofert_poprawna.pdf 2026-01-15 13:55 237 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia 2025-12-22 08:30 -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach 2026-01-15 13:29 -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa