Monitoring promieniowania jonizującego realizowany w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska w latach 2026-2028. Zadanie 2: Monitoring skażeń promieniotwórczych wód powierzchniowych i osadów dennych.

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.93.2025.MR
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-01-08

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-12 11:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-12 11:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-12-29 16:18
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-12-29 16:18 -
    icon 03 ZP_93_SWZ - monitoring promieniowania jonizujacego_Platforma.docx 2025-12-29 16:18 302 KB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-12-29 16:18 159 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania do SWZ-2.pdf 2026-01-07 10:56 137 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Monitoring promieniowania jonizującego realizowany w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska w latach 2026-2028. Zadanie 2: Monitoring skażeń promieniotwórczych wód powierzchniowych i osadów dennych. 595 349,00 PLN 2026-01-12 11:44:06

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-01-31 16:08

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa