Monitoring promieniowania jonizującego realizowany w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska w latach 2026-2028. Zadanie 2: Monitoring skażeń promieniotwórczych wód powierzchniowych i osadów dennych.
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.93.2025.MR
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-12-29 16:18 | - | |||
|
|
03 ZP_93_SWZ - monitoring promieniowania jonizujacego_Platforma.docx | 2025-12-29 16:18 | 302 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2025-12-29 16:18 | 159 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania do SWZ-2.pdf | 2026-01-07 10:56 | 137 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Monitoring promieniowania jonizującego realizowany w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska w latach 2026-2028. Zadanie 2: Monitoring skażeń promieniotwórczych wód powierzchniowych i osadów dennych. | 595 349,00 PLN | 2026-01-12 11:44:06 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-01-12 12:22 | 17 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-01-31 16:08 |
