Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.96.2025.KJ
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-01-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-09 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-09 12:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-12-31 07:04
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-26 14:08

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-12-31 07:04 -
    icon ogłoszenie materiały do filtracji.pdf 2025-12-31 07:04 357 KB
    icon SWZ-Materiały do filtracji.pdf 2025-12-31 07:04 657 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon SWZ_na zakup matariałów filtracyjnych_wersja edytowalna.docx 2025-12-31 08:06 228 KB
    icon Formularz asortymentowo-cenowy.xlsx 2025-12-31 08:09 94 KB
    icon odpowiedz na pytanie Wykonawcy.pdf 2026-01-14 13:56 81 KB
    icon Odpowiedzi na pytania..pdf 2026-01-29 11:22 89 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (2).pdf 2026-02-03 08:26 379 KB
    icon ZMIANA TREŚCI SWZ -ZMIANA TERMINU SKŁADANIA OFERT.pdf 2026-02-03 08:27 104 KB
    icon Dodatkowa informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia-96.docx 2026-02-09 14:11 26 KB
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w części I, IV, V, VI.VII.P.pdf 2026-03-12 14:57 121 KB
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w części II,III.pdf 2026-03-23 07:01 111 KB
    icon Unieważnienie czynności wyboru dla cz. V.pdf 2026-04-10 09:28 159 KB
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w części V.pdf 2026-04-10 18:35 105 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety- część I 330 000,00 PLN 2026-02-09 12:06:47
    2 Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety- część II 200 000,00 PLN 2026-02-09 12:06:47
    3 Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety-- część III 435 000,00 PLN 2026-02-09 12:06:47
    4 Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety-część IV 4 800 000,00 PLN 2026-02-09 12:06:47
    5 Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety- część V 10 110 000,00 PLN 2026-02-09 12:06:47
    6 Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety- część VI 50 000,00 PLN 2026-02-09 12:06:47
    7 Materiały do filtracji i ekstrakcji próbek na lata 2026-2027 w podziale na pakiety-część VII 23 000,00 PLN 2026-02-09 12:06:47

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 2026-05-26 14:07

    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2026-05-26 14:07

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa