Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-17 08:32 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-02-17 08:32 | 354 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2026-02-17 08:32 | 1.83 MB | ||
|
|
1. Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx | 2026-02-17 08:32 | 782 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania do postępowania_analizatory gazowe_1-2.pdf | 2026-03-11 08:27 | 210 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie.pdf | 2026-03-11 08:29 | 358 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Analizatory tlenków azotu | 2 600 000,00 PLN | 2026-03-26 10:21:07 |
| 2 | Analizatory dwutlenku siarki | 1 600 000,00 PLN | 2026-03-26 10:21:07 |
| 3 | Analizatory tlenku węgla | 800 000,00 PLN | 2026-03-26 10:21:07 |
| 4 | Analizatory ozonu | 1 500 000,00 PLN | 2026-03-26 10:21:07 |
| 5 | Kalibratory wielogazowe wraz z generatorami powietrza zerowego | 2 400 000,00 PLN | 2026-03-26 10:21:07 |
| 6 | Zakup analizatorów BTEX | 3 100 000,00 PLN | 2026-03-26 10:21:07 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3, 4, 5, 6 | 2026-04-20 13:39 |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-08-07 08:32 |
