Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska oraz Wojewódzkich Inspektoratów Ochrony Środowiska – województwo mazowieckie
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.8.2026.MRJBS
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-17 13:47 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o Zamówieniu TED.pdf | 2026-02-17 13:47 | 307 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2026-02-17 13:47 | 1.16 MB | ||
|
|
Formularz Ofertowy i Załączniki.docx | 2026-02-17 13:47 | 94 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf | 2026-02-18 07:30 | 377 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania do treści SWZ.pdf | 2026-02-26 08:25 | 266 KB | ||
|
|
Infomacja o Zmianie treści SWZ.pdf | 2026-02-26 13:28 | 327 KB | ||
|
|
AKTUALNY - Zaktualizowana Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2026-02-26 13:28 | 1.05 MB | ||
|
|
AKTUALNY - Zaktualizowane Projektowane Postanowienia Umowy.pdf | 2026-02-26 13:29 | 355 KB | ||
|
|
AKTUALNY - Zaktualizowany Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf | 2026-02-26 13:29 | 394 KB | ||
|
|
AKTUALNE - Formularz Ofertowy i Załączniki w tym Zaktualizowany Formularz Finansowy.docx | 2026-02-26 13:35 | 97 KB | ||
|
|
AKTUALNE - Formularz Ofertowy i Załączniki w tym Zaktualizowany Formularz Finansowy.docx | 2026-02-26 13:29 | 97 KB | ||
|
|
Informacja o Kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.pdf | 2026-03-04 10:49 | 314 KB | ||
|
|
JEDZ_DAG-WZP.26.1.8.2026.MRJBS.xml | 2026-03-17 11:54 | 4 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Część 1 – Województwo Mazowieckie dla następującej lokalizacji: Warszawa, ul. Bartycka 110A | 545 836,50 PLN | 2026-03-04 10:47:08 |
| 2 | Część 2 – Województwo Mazowieckie dla następującej lokalizacji: Ciechanów, ul. Strażacka 6 | 281 552,79 PLN | 2026-03-04 10:47:08 |
| 3 | Część 3 – Województwo Mazowieckie dla następującej lokalizacji: Ostrołęka, ul. Targowa 4 | 276 687,83 PLN | 2026-03-04 10:47:08 |
| 4 | Część 4 – Województwo Mazowieckie dla następującej lokalizacji: Radom, ul. Pułaskiego 9A | 308 287,98 PLN | 2026-03-04 10:47:08 |
| 5 | Część 5 – Województwo Mazowieckie dla następującej lokalizacji: Warszawa, ul. Chmielna 132/134 | 751 454,42 PLN | 2026-03-04 10:47:08 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-03-04 10:58 | 178 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 2, 3 | 2026-03-30 15:51 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 4, 5 | 2026-03-16 14:12 |
