Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń z obszaru zarządzaniu projektami i procesami – w podziale na części
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.16.2026.ESJ
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-02-27 11:35 | - | |||
|
|
03 Specyfikacja Warunków Zamówienia-9.pdf | 2026-02-27 11:35 | 1.22 MB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia - wersja edytowalna.docx | 2026-02-27 11:35 | 487 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-02-27 11:35 | 159 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Umowa powierzenia danych - aktualizacja.docx | 2026-03-06 14:28 | 30 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania-6.pdf | 2026-03-06 14:28 | 223 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Część I – Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń z obszaru zarządzania projektami i procesami | 181 000,00 PLN | 2026-03-10 10:09:38 |
| 2 | Część II – Zarządzanie procesowe jako ciągłe doskonalenie i usprawnianie działalności organizacji – Praktyczne szkolenie z języka BPMN 2.0 wraz z nauką obsługi programu Camunda Modeler | 70 000,00 PLN | 2026-03-10 10:09:38 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 2 | 2026-05-13 12:27 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-24 15:19 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 2 | 2026-04-21 10:42 |
