Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń z obszaru zarządzaniu projektami i procesami – w podziale na części

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.16.2026.ESJ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-03-06

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-10 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-10 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-27 11:35
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-27 11:35 -
    icon 03 Specyfikacja Warunków Zamówienia-9.pdf 2026-02-27 11:35 1.22 MB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia - wersja edytowalna.docx 2026-02-27 11:35 487 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-02-27 11:35 159 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Umowa powierzenia danych - aktualizacja.docx 2026-03-06 14:28 30 KB
    icon Odpowiedzi na pytania-6.pdf 2026-03-06 14:28 223 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Część I – Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń z obszaru zarządzania projektami i procesami 181 000,00 PLN 2026-03-10 10:09:38
    2 Część II – Zarządzanie procesowe jako ciągłe doskonalenie i usprawnianie działalności organizacji – Praktyczne szkolenie z języka BPMN 2.0 wraz z nauką obsługi programu Camunda Modeler 70 000,00 PLN 2026-03-10 10:09:38

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-03-10 10:40 210 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 2 2026-05-13 12:27
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-24 15:19
    Informacja o wynikach dotyczy części: 2 2026-04-21 10:42

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa