Zakup automatycznych mierników pyłu PM10/PM2.5
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.18.2026.KJ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-05 07:36 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu (26).pdf | 2026-03-05 07:36 | 144 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia (44).pdf | 2026-03-05 07:36 | 744 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia (19).docx | 2026-03-05 07:36 | 382 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zmiana treści SWZ w związku z aktualizacją załącznika.pdf | 2026-03-16 14:07 | 182 KB | ||
|
|
AKTUALNY ZAŁĄCZNIK NR 8 DO SWZ.pdf | 2026-03-16 14:07 | 163 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania do postępowania-6.pdf | 2026-03-25 09:02 | 203 KB | ||
|
|
informacja o wyborzej najkorzystniejszej oferty.pdf | 2026-04-21 15:13 | 133 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Zakup automatycznych mierników pyłu PM10/PM2.5 | 3 400 000,00 PLN | 2026-04-07 12:01:50 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-04 08:34 |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-05-19 08:28 |
