Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Obsługa logistyczna badań porównawczych z zakresu stężeń pyłu zawieszonego PM10/PM2.5
Numer postępowania
KLRP.26.2.2026
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i obsługa techniczna międzylaboratoryjnych badań porównawczych pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonywanych przez Krajowe Laboratorium Referencyjne do spraw jakości powietrza atmosferycznego Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2026-03-20 11:00
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2026-03-20 11:00
Publikacja w strefie publicznej:
2026-03-11 13:36
Termin zakończenia postępowania:
2026-03-27 12:38
Dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2026-03-11 13:36
-
Załacznik nr 2_formularz ofertowy_obsługa badań_badania porównawcze_26.docx
2026-03-11 13:36
47 KB
Załacznik nr 3_wzór umowy obsługa badań_badania porównawcze_26.pdf
2026-03-11 13:36
614 KB
Załącznik nr 1_OPZ obsługa badań_badania porównawcze_26.pdf
2026-03-11 13:36
367 KB
Zapytanie ofertowe_obsługa badań_badania porównawcze_26.pdf
2026-03-11 13:36
116 KB
Pobierz
Dokumenty udostępnione
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Informacje o wynikach
-
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT