Zakup aparatury pomiarowej dla Krajowego Laboratorium Referencyjnego do spraw jakości powietrza atmosferycznego
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.21.2026.ESJ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-16 12:31 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-38.pdf | 2026-03-16 12:31 | 1.32 MB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia- 21.docx | 2026-03-16 12:31 | 539 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-03-16 12:31 | 240 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie o zmianie.pdf | 2026-03-20 12:54 | 242 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania do postępowania_KLRP_3.pdf | 2026-04-02 13:31 | 206 KB | ||
|
|
Aktualny OPZ_Aparatura pomiarowa KLRP czesc 2 Mobilne laboratorium_pojazd z zabudowa.docx | 2026-04-02 13:32 | 96 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Część 1 - Modernizacja systemów rozcieńczania gazów | 480 000,00 PLN | 2026-04-14 10:01:43 |
| 2 | Część 2 - Mobilne laboratorium – pojazd z zabudową do transportu poborników LVS | 300 000,00 PLN | 2026-04-14 10:01:43 |
| 3 | Część 3 - Mobilne laboratorium – poborniki LVS pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 | 220 000,00 PLN | 2026-04-14 10:01:43 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3 | 2026-05-13 10:24 |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-08-07 08:37 |
