Badania zawartości siarki w ciężkim oleju opałowym (15 szt.) i w oleju do silników statków żeglugi śródlądowej (36 szt.) wraz z pobieraniem próbek do celów kontrolnych Wojewódzkich Inspektoratów Ochrony Środowiska w roku 2026

  • Numer postępowania CLB-WAT.26.20.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę badania zawartości siarki w ciężkim oleju opałowym i w oleju do silników statków żeglugi śródlądowej (51 próbek) wraz z pobieraniem próbek do celów kontrolnych Wojewódzkich Inspektoratów Ochrony Środowiska w roku 2026.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do zapytania ofertowego.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-08 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-08 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-23 08:51
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-14 15:25

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-23 08:51 -
    icon Załącznik nr. 3 do zap. ofertowego_Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-03-23 08:51 48 KB
    icon Załącznik nr.1 do zap. ofertowego_Formularz ofertowy.docx 2026-03-23 08:51 34 KB
    icon CLB-WAT.26.20.2026 Zapytanie ofertowe_Badanie zawartości siarki(...).pdf 2026-03-23 08:51 159 KB
    icon Załącznik nr. 2 do zap. ofertowego_OPZ.docx 2026-03-23 08:51 24 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon CLB-WAT.26.20.2026 Informacja z wyboru najkorzystniejszej oferty.pdf 2026-04-14 15:23 160 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa