Zakup mobilnych laboratoriów monitoringu powietrza

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.22.2026.ESJ
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-06 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-06 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-27 08:55
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-27 08:55 -
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-40.pdf 2026-03-27 08:55 1.02 MB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-03-27 08:55 201 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-edytowalna wersja.docx 2026-03-27 08:55 456 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania do postępowania.pdf 2026-04-10 11:41 198 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 268644-2026-PL.pdf 2026-04-21 14:04 204 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 276826-2026-PL.pdf 2026-04-23 07:01 202 KB
    icon Informacja o zmianie treści SWZ.pdf 2026-04-23 07:02 203 KB
    icon Aktualny OPZ_Mobilne laboratoria czesc 1 pojazdy z zabudową.docx 2026-04-23 07:03 150 KB
    icon 28.04. ogłoszenie o zmianie 288977-2026-PL.pdf 2026-04-28 09:21 201 KB
    icon aktualny na 28.04. OPZ_Mobilne laboratoria czesc 2 mini stacje pyłu zawieszonego.docx 2026-04-28 09:26 38 KB
    icon 2. Zmiana SWZ i odpowiedzi na pytania do postępowania-1.pdf 2026-04-28 09:26 220 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Część 1 - Pojazdy z zabudową do transportu mini stacji pomiarowej pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 2 200 000,00 PLN 2026-05-06 10:02:19
    2 Część 2 - Mini stacje pomiarowe pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 1 800 000,00 PLN 2026-05-06 10:02:19

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2 2026-05-21 10:26

    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2026-08-07 08:40

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa