Zakup mobilnych laboratoriów monitoringu powietrza
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.22.2026.ESJ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-27 08:55 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-40.pdf | 2026-03-27 08:55 | 1.02 MB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-03-27 08:55 | 201 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-edytowalna wersja.docx | 2026-03-27 08:55 | 456 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania do postępowania.pdf | 2026-04-10 11:41 | 198 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 268644-2026-PL.pdf | 2026-04-21 14:04 | 204 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 276826-2026-PL.pdf | 2026-04-23 07:01 | 202 KB | ||
|
|
Informacja o zmianie treści SWZ.pdf | 2026-04-23 07:02 | 203 KB | ||
|
|
Aktualny OPZ_Mobilne laboratoria czesc 1 pojazdy z zabudową.docx | 2026-04-23 07:03 | 150 KB | ||
|
|
28.04. ogłoszenie o zmianie 288977-2026-PL.pdf | 2026-04-28 09:21 | 201 KB | ||
|
|
aktualny na 28.04. OPZ_Mobilne laboratoria czesc 2 mini stacje pyłu zawieszonego.docx | 2026-04-28 09:26 | 38 KB | ||
|
|
2. Zmiana SWZ i odpowiedzi na pytania do postępowania-1.pdf | 2026-04-28 09:26 | 220 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Część 1 - Pojazdy z zabudową do transportu mini stacji pomiarowej pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 | 2 200 000,00 PLN | 2026-05-06 10:02:19 |
| 2 | Część 2 - Mini stacje pomiarowe pyłu zawieszonego PM10/PM2.5 | 1 800 000,00 PLN | 2026-05-06 10:02:19 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-05-06 11:30 | 220 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2 | 2026-05-21 10:26 |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-08-07 08:40 |
