Modernizacja i zakup aparatury pomiarowej dla potrzeb wypełnienia wymagań Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2024/2881 w sprawie jakości powietrza i czystszego powietrza dla Europy (dyrektywa AAQD)
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.27.2026.KJ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-01 07:17 | - | |||
|
|
ogłoszenie.pdf | 2026-04-01 07:17 | 257 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2026-04-01 07:17 | 1.23 MB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia wersja edytowlana.docx | 2026-04-01 07:17 | 568 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
ogłoszenie o zmianie.pdf | 2026-04-09 10:16 | 260 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania do postępowania_27.pdf | 2026-04-21 15:09 | 200 KB | ||
|
|
AKTULANY ZAŁĄCZNIK NR 8c DO SWZ.pdf | 2026-04-21 15:09 | 205 KB | ||
|
|
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej 27.pdf | 2026-06-15 13:25 | 149 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Modernizacja analizatorów GC-FID do pomiaru związków lotnych C2-C6, C6-C12 oraz utlenionych związków lotnych OVOC | 297 345,79 PLN | 2026-05-04 12:28:47 |
| 2 | Zakup analizatora do pomiarów formaldehydu wraz z generatorem powietrza zerowego. | 324 000,00 PLN | 2026-05-04 12:28:47 |
| 3 | Zakup analizatora do pomiarów metanu wraz z wytwornicą wodoru | 148 000,00 PLN | 2026-05-04 12:28:47 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-05-04 12:50 | 806 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3 | 2026-06-15 13:57 |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-07-06 09:27 |
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-07-06 09:27 |
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-07-06 09:27 |
