Wzorcowanie mierników hałasu i kalibratorów akustycznych

  • Numer postępowania CLB-WAT.26.23.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest usługa wzorcowania mierników oraz kalibratorów akustycznych, należących do Centralnego Laboratorium Badawczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęto w załączniku nr 2 do niniejszego zapytania ofertowego wraz z jego załącznikami – tj. wykazem mierników hałasu przewidzianych do wzorcowania (Załącznik nr 1 do OPZ) oraz wykazem kalibratorów akustycznych przewidzianych do wzorcowania (Załącznik nr 2 do OPZ).
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-27 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-27 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-20 13:28
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-26 12:06

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-20 13:28 -
    icon Załącznik nr 1 do OPZ - Wykaz mierników hałasu przewidzianych do wzorcowania.xlsx 2026-04-20 13:28 21 KB
    icon Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego - Formularz ofertowy.docx 2026-04-20 13:28 33 KB
    icon Załącznik nr 2 do OPZ - Wykaz kalibratorów akustycznych przewidzianych do wzorcowania.xlsx 2026-04-20 13:28 19 KB
    icon Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego - OPZ.docx 2026-04-20 13:28 16 KB
    icon Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-04-20 13:28 71 KB
    icon CLB-WAT.26.23.2026 Zapytanie ofertowe - Wzorcowanie mierników hałasu i kalibratorów akustycznych.pdf 2026-04-20 13:28 157 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z wyboru najkorzystniejszej oferty.pdf 2026-05-12 08:14 169 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa