Świadczenie usług kompleksowej organizacji wydarzeń związanych z kursem przygotowującym do pracy na stanowisku inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.24.2026.JBS
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-08 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-08 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-29 20:39
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-08 11:16

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-29 20:39 -
    icon Ogłoszenie o Zamówieniu BZP.pdf 2026-04-29 20:39 191 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2026-04-29 20:39 1.36 MB
    icon Formularz Ofertowy i Załączniki.docx 2026-04-29 20:39 132 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na Pytania do treści SWZ.pdf 2026-05-06 12:37 236 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Świadczenie usług kompleksowej organizacji wydarzeń związanych z kursem przygotowującym do pracy na stanowisku inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska 780 000,00 PLN 2026-05-08 10:28:45

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-05-08 10:33 171 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-20 14:59

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa