Wzorcowanie wag, wzorców mas

  • Numer postępowania CLB-WAT.26.34.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wzorcowania wag i wzorców mas na potrzeby Centralnego Laboratorium Badawczego Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do zapytania ofertowego. Do opisu przedmiotu zamówienia załączono szczegółowe wykazy wag i wzorców mas wraz z zakresem wzorcowania.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-18 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-18 10:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-12 10:37
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-12 10:37 -
    icon Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego - Formularz ofertowy.docx 2026-05-12 10:37 29 KB
    icon Załącznik nr 2 do OPZ - Wykaz wzorców masy z zakresem wzorcowania.pdf 2026-05-12 10:37 129 KB
    icon Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego - OPZ.docx 2026-05-12 10:37 26 KB
    icon Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-05-12 10:37 64 KB
    icon Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego - Formularz asortymentowo-cenowy.xlsx 2026-05-12 10:37 152 KB
    icon CLB-WAT.26.34.2026 Zapytanie ofertowe - Wzorcowanie wag, wzorców mas.pdf 2026-05-12 10:37 156 KB
    icon Załącznik nr 1 do OPZ - Wykaz wag z zakresem wzorcowania.pdf 2026-05-12 10:37 159 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa