„Remont pokrycia dachowego wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska”.
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.35.2026.ESJ
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-13 13:58 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-49.pdf | 2026-05-13 13:58 | 647 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-05-13 13:58 | 168 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-edytowalna wersja.docx | 2026-05-13 13:58 | 196 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Specyfikacja STWiOR remont dachu Lublin.pdf | 2026-05-15 07:49 | 452 KB | ||
|
|
Lublin remont dachu przedmiar robót.pdf | 2026-05-15 07:49 | 57 KB | ||
|
|
Konin renont dachu przedmiar robót.pdf | 2026-05-15 07:49 | 133 KB | ||
|
|
SPECYFIKACJA STWiOR remont dachu Konin Wyszyńskiego.rtf | 2026-05-15 07:52 | 500 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Część I - Remont pokrycia dachowego wraz z robotami towarzyszącymi w obiekcie Zamawiającego zlokalizowanym w Koninie przy ulicy Wyszyńskiego 3A | 151 553,79 PLN | 2026-05-28 10:05:17 |
| 2 | Część II - Remont pokrycia dachowego wraz z robotami towarzyszącymi w obiekcie Zamawiającego zlokalizowanym w Lublinie przy ulicy Obywatelskiej 13 | 337 823,41 PLN | 2026-05-28 10:05:17 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 2 | 2026-07-24 12:59 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2 | 2026-06-22 10:37 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-08-07 10:03 |
