„Remont pokrycia dachowego wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska”.

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.35.2026.ESJ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-25

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-28 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-28 10:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-13 13:58
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-13 13:58 -
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-49.pdf 2026-05-13 13:58 647 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-05-13 13:58 168 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-edytowalna wersja.docx 2026-05-13 13:58 196 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Specyfikacja STWiOR remont dachu Lublin.pdf 2026-05-15 07:49 452 KB
    icon Lublin remont dachu przedmiar robót.pdf 2026-05-15 07:49 57 KB
    icon Konin renont dachu przedmiar robót.pdf 2026-05-15 07:49 133 KB
    icon SPECYFIKACJA STWiOR remont dachu Konin Wyszyńskiego.rtf 2026-05-15 07:52 500 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Część I - Remont pokrycia dachowego wraz z robotami towarzyszącymi w obiekcie Zamawiającego zlokalizowanym w Koninie przy ulicy Wyszyńskiego 3A 151 553,79 PLN 2026-05-28 10:05:17
    2 Część II - Remont pokrycia dachowego wraz z robotami towarzyszącymi w obiekcie Zamawiającego zlokalizowanym w Lublinie przy ulicy Obywatelskiej 13 337 823,41 PLN 2026-05-28 10:05:17

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-05-28 10:34 25 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 2 2026-07-24 12:59
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2 2026-06-22 10:37

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-08-07 10:03

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa