Świadczenie na rzecz Zamawiającego kwalifikowanych usług zaufania

  • Numer postępowania DINF-WER.26.17.2026.
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-22 15:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-22 15:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-18 08:32
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-03 12:38

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-18 08:32 -
    icon Zapytanie ofertowe.pdf 2026-05-18 08:32 198 KB
    icon Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx 2026-05-18 08:32 70 KB
    icon Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia.doc.pdf 2026-05-18 08:32 130 KB
    icon Załącznik nr 3 - Projektowe postanowienia umowy.pdf 2026-05-18 08:32 299 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf 2026-05-29 15:30 155 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa