Sprzęt laboratoryjny do badań odpadów i osadów w podziale na pakiety (m.in. wirówki, mieszadła, młynki)

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.38.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-25

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-29 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-29 13:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-21 12:53
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-21 12:53 -
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-Sprzęt Laboratoryjny.pdf 2026-05-21 12:53 890 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00254993/01.pdf 2026-05-21 12:53 194 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia(61).docx 2026-05-21 12:53 262 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania 27052026.pdf 2026-05-27 13:47 210 KB
    icon Odpowiedzi zostały opublikowane wczoraj - 27.05.2026 r - Ponowna publikacja.pdf 2026-05-28 09:58 210 KB
    icon Odpowiedzi na pytania 28052026.pdf 2026-05-28 14:01 205 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia 2026-05-29 12:50 -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach 2026-06-22 13:42 -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert 2026-05-29 13:43 -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa