Zaprojektowanie i budowa systemu informatycznego do gromadzenia i udostępniania danych objętych Krajowym Rejestrem Uwalniania i Transferu Zanieczyszczeń
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.37.2026.ESJ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-27 13:38 | - | |||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia (51).pdf | 2026-05-27 13:38 | 1.52 MB | ||
|
|
Edytowalna wersja - Specyfikacja Warunków Zamówienia (25).docx | 2026-05-27 13:38 | 554 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu 358804-2026-PL.pdf | 2026-05-27 13:38 | 168 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
odpowiedź na pytanie do postępowania.pdf | 2026-06-02 15:13 | 162 KB | ||
|
|
aktualny formularz ofertowy-1.docx | 2026-06-17 13:13 | 31 KB | ||
|
|
Projekt umowy System PRTR 20042026-1.docx | 2026-06-17 13:13 | 107 KB | ||
|
|
zmiany w SWZ.pdf | 2026-06-17 13:13 | 152 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Zaprojektowanie i budowa systemu informatycznego do gromadzenia i udostępniania danych objętych Krajowym Rejestrem Uwalniania i Transferu Zanieczyszczeń | 2 900 000,00 PLN | 2026-06-25 10:14:14 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-08-03 09:02 |
