Ocena depozycji zanieczyszczeń do podłoża na stacjach monitoringu chemizmu opadów atmosferycznych za 2025 rok.
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.40.2026.MR
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-27 13:49 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamowieniu 27.05.2026.pdf | 2026-05-27 13:49 | 155 KB | ||
|
|
03_ZP_40_SWZ - ocena depozycji za 2025_platforma.docx | 2026-05-27 13:49 | 284 KB | ||
|
|
03_ZP_40_Załączniki do SWZ - ocena depozycji za 2025_platforma.docx | 2026-05-27 13:49 | 218 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Ocena depozycji zanieczyszczeń do podłoża na stacjach monitoringu chemizmu opadów atmosferycznych za 2025 rok. | 418 978,79 PLN | 2026-06-10 11:06:32 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-29 08:40 |
