Zakupy nieinwestycyjne KSMP - Dostawa pionowego poboru próby – 5 szt. dla monitoringu powietrza Centralnego Laboratorium Badawczego

  • Numer postępowania CLB-WAT.26.33.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa pionowego poboru próby – szt.5 dla stacji pomiarowych sieci monitoringu
    powietrza Centralnego Laboratorium Badawczego, zgodnie z załącznikiem nr 2 do zapytania ofertowego – Opis
    przedmiotu zamówienia.
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-02 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-02 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-27 14:34
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-10 08:25

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-27 14:34 -
    icon CLB-WAT.26.33.2026 - Zapytanie ofertowe dostawa pionowego poboru próby.pdf 2026-05-27 14:34 160 KB
    icon Zał. nr 1 do zapytania ofertowego - formularz ofertowy.docx 2026-05-27 14:34 30 KB
    icon Zał. nr 2 do zapytania ofertowego - opis przedmiotu zamówienia.pdf 2026-05-27 14:34 121 KB
    icon Zał. nr 3 do zapytania ofertowego KSMP - projektowane postanowienia umowy.pdf 2026-05-27 14:34 345 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa