Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Usługa wzorcowania przepływomierzy dla KLRP
Numer postępowania
KLRP.26.5.2026
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wzorcowania przepływomierzy dla Krajowego Laboratorium
Referencyjnego do spraw jakości powietrza atmosferycznego GIOŚ
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2026-06-17 12:00
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2026-06-17 12:00
Publikacja w strefie publicznej:
2026-06-11 08:19
Termin zakończenia postępowania:
2026-06-19 14:21
Dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2026-06-11 08:19
-
Załacznik nr 2 wzór umowy_wzorcowanie przepływomierzy.pdf
2026-06-11 08:19
686 KB
Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego - formularz ofertowy.docx
2026-06-11 08:19
42 KB
Zapytanie ofertowe - usługa wzorcowania przepływomierzy KLRP26.pdf
2026-06-11 08:19
162 KB
Pobierz
Dokumenty udostępnione
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Informacje o wynikach
Informacje o wynikach
-
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT