Organizacja i przeprowadzenie badania biegłości z warsztatami w zakresie monitoringu pól elektromagnetycznych w środowisku

  • Numer postępowania DMS-WHPE.26.2.2026_1
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Uwagi

    Postępowanie unieważnione

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Zamówienie przewidziane jest do realizacji w roku 2026 i obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie trzydniowych porównań międzylaboratoryjnych (badania biegłości) wraz z warsztatami w zakresie pomiarów pól elektromagnetycznych w środowisku dla 55 uczestników.

    Pełny opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-25 12:00  - Postępowanie unieważnione
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-25 12:01  - Postępowanie unieważnione
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-12 11:27
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-13 15:19

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-12 11:27 -
    icon Zapytanie ofertowe.pdf 2026-06-12 11:27 124 KB
    icon Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego - Formularz ofertowy.docx 2026-06-12 11:27 27 KB
    icon Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego - Opis przedmiotu zamówienia.docx 2026-06-12 11:27 29 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja o unieważnieniu postępowania.pdf 2026-07-13 15:17 134 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf 2026-07-08 13:07 142 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa