Zakup wzorców gazowych dla KLRP
- Numer postępowania KLRP.26.4.2026
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-06-17 13:53 | - | |||
|
|
Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego - formularz ofertowy.docx | 2026-06-17 13:53 | 42 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
zaktualizaowany_Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia_zakup wzorców gazowych dla KLRP_2026.pdf | 2026-06-29 10:37 | 901 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego - wzór umowy_aktualizacja.pdf | 2026-06-18 14:25 | 697 KB | ||
|
|
Zapytanie ofertowe zakup gazów wzorcowych KLRP26_zmiana daty.pdf | 2026-06-29 10:51 | 162 KB | ||
|
|
odpowiedzi na pytania do zapytania ofertowego_1.pdf | 2026-06-18 14:25 | 165 KB | ||
|
|
odpowiedzi na pytania do zapytania ofertowego_2.pdf | 2026-06-23 09:15 | 166 KB | ||
|
|
odpowiedzi na pytania do zapytania ofertowego_3.pdf | 2026-06-29 10:35 | 164 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
