Budowa portalu analitycznego w zakresie danych środowiskowych
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.55.2026.PW
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-06 14:31 | - | |||
|
|
JEDZ_DAG-WZP.26.1.55.2026.PW.xml | 2026-07-06 14:31 | 4 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-BPA.pdf | 2026-07-06 14:31 | 1.18 MB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia-BPA_z_datami.docx | 2026-07-06 14:31 | 710 KB | ||
|
|
2026-OJS127-00462605-pl-ts.pdf | 2026-07-06 14:31 | 192 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sprostowanie oczywistej omyłki pisarskiej w zakresie wykazu osób.pdf | 2026-07-07 14:08 | 337 KB | ||
|
|
2026-OJS146-00533043-pl-ts.pdf | 2026-07-31 08:53 | 193 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ oraz powiadomienia o zmianach SWZ_z 3na6.pdf | 2026-07-31 08:53 | 281 KB | ||
|
|
FO i OPZ-AKTUALNY.docx | 2026-07-31 11:59 | 434 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
informacja art 222 ust. 4 ustawy Pzp-BudPort.pdf | 2026-08-06 12:50 | 153 KB |
