Zakup wyposażenia pomocniczego do badań i pomiarów oraz transportu

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.50.2026.ESJ
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-03

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-17 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-17 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-16 10:05
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-16 10:05 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu 492122-2026-PL.pdf 2026-07-16 10:05 332 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-64.pdf 2026-07-16 10:05 642 KB
    icon Formularz asortymentowo - cenowy, Zakup wyposażenia pomocniczego.xlsx 2026-07-16 10:05 9.42 MB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia-45.docx 2026-07-16 10:05 227 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Część I: Elektrody i czujniki do mierników typu Multi 3630IDS (WTW/Xylem) 258 000,00 PLN 2026-08-17 10:10:48
    2 Część II: Elektrody, czujniki i materiały zużywalne do mierników Multi 3320 (WTW/Xylem) 385 000,00 PLN 2026-08-17 10:10:48
    3 Część III: Elektrody i czujniki do mierników typu ProDSS (YSI) 180 000,00 PLN 2026-08-17 10:10:48
    4 Część IV: Elektrody i czujniki do mierników typu: EXO1, EXO2, EXO 3 (YSI) 100 000,00 PLN 2026-08-17 10:10:48
    5 Część V: Przenośne rejestratory temperatury 50 000,00 PLN 2026-08-17 10:10:48
    6 Część VI: Moduł z sensorem azotanów do sondy automatycznej EXO (YSI) 27 000,00 PLN 2026-08-17 10:10:48

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa