Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety
- Numer postępowania DAG-WZP.26.1.58.2026.KJ
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-21 07:17 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-21 07:17 | 424 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf | 2026-07-21 07:17 | 912 KB | ||
|
|
Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx | 2026-07-21 07:17 | 304 KB | ||
|
|
JEDZ_DAG-WZP.26.1.58.2026.KJ.xml | 2026-07-21 07:17 | 5 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Formularz asortymenotowo cenowy do części II - Merlin i naczynka.xlsx | 2026-07-22 09:18 | 15 KB | ||
|
|
formularz asortymentowo cenowy do części IV-VII.xlsx | 2026-07-22 09:18 | 62 KB | ||
|
|
Formularz asortymenotowo cenowy do części III.xlsx | 2026-07-22 09:18 | 17 KB | ||
|
|
Formularz asortymenotowo cenowy do części VIII.xlsx | 2026-07-22 09:18 | 63 KB | ||
|
|
Formularz asortymenotowo cenowy do części I.xlsx | 2026-07-22 09:20 | 42 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie Wykonawcy_58.pdf | 2026-08-03 09:02 | 132 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie Wykonawcy - 2-1.pdf | 2026-08-12 09:50 | 100 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie 575695-2026-PL.pdf | 2026-08-20 07:09 | 417 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie Wykonawcy oraz zmiana SWZ.pdf | 2026-08-20 07:10 | 125 KB | ||
|
|
Zawiadomienie o unieważnieniu części I postępowania.pdf | 2026-09-03 15:32 | 104 KB | ||
|
|
Zawiadomienie o unieważnieniu części V i VIII postępowania.pdf | 2026-09-03 15:32 | 134 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety Część I | 200 000,00 PLN | 2026-08-26 10:01:17 |
| 2 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety Część II | 250 000,00 PLN | 2026-08-26 10:01:17 |
| 3 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety część III | 55 000,00 PLN | 2026-08-26 10:01:17 |
| 4 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety część IV | 714 000,00 PLN | 2026-08-26 10:01:17 |
| 5 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety część V | 5 450,00 PLN | 2026-08-26 10:01:17 |
| 6 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety część VI | 13 350,00 PLN | 2026-08-26 10:01:17 |
| 7 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety część VII | 17 200,00 PLN | 2026-08-26 10:01:17 |
| 8 | Zakup materiałów eksploatacyjnych i niezbędnego wyposażenia w podziale na pakiety część VIII | 250 000,00 PLN | 2026-08-26 10:01:17 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-08-26 10:47 | 52 KB |
