Zakup chromatografów gazowych z detektorem FID

  • Numer postępowania DAG-WZP.26.1.65.2026.PC
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-12 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-12 10:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-03 17:00
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-03 17:00 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-03 17:00 167 KB
    icon SWZ_Zakup chromatografów gazowych z detektorem FID_65.2026.PC.pdf 2026-08-03 17:00 1.16 MB
    icon Zał. nr 2a, 3, 4, 7 do SWZ.docx 2026-08-03 17:00 96 KB
    icon Single CPU Systems.docx 2026-08-03 17:00 348 KB
    icon Projektowane postanowienia umowy z załącznikami - zał. nr 5 do SWZ.docx 2026-08-03 17:00 204 KB
    icon Oświadczenie z art. 125 - zał. nr 2 do SWZ.docx 2026-08-03 17:00 79 KB
    icon OPZ _ Tabela zgodności - zał. nr 6 do SWZ.docx 2026-08-03 17:00 123 KB
    icon Formularz ofertowy - zał. nr 1 do SWZ.docx 2026-08-03 17:00 101 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Sprostowanie omyłki w SWZ_65.2026.PC.pdf 2026-08-05 12:25 365 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie terminu.pdf 2026-08-10 16:24 38 KB
    icon 1.Odpowiedzi na pytania_zmiana terminu.pdf 2026-08-10 16:25 246 KB
    icon Zaktualizowany OPZ _ Tabela zgodności - zał. nr 6 do SWZ 10.08.2026.docx 2026-08-10 16:25 123 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wynikach_65.2026.PC_platforma.pdf 2026-08-17 09:42 401 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa