Badania międzylaboratoryjne PT/ILC
- Numer postępowania CLB-WAT.26.45.2026
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-08-06 10:09 | - | |||
|
|
CLB-WAT.26.45.2026 Zapytanie ofertowe - badania międzylaboratoryjne.pdf | 2026-08-06 10:09 | 259 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do zap. ofertowego - formularz ofetowy.docx | 2026-08-06 10:09 | 35 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 do zap. ofertowego - opis przedmiotu zamówienia.pdf | 2026-08-06 10:09 | 151 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 do zap. ofertowego - tabela nr 1 (załącznik do OPZ).pdf | 2026-08-06 10:09 | 264 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 do zap. ofertowego - tabela nr 2 (Załącznik do OPZ).pdf | 2026-08-06 10:09 | 129 KB | ||
|
|
Zał. nr 3 do zap. ofertowego - projektowane postanowienia umowy - dla części I i II.pdf | 2026-08-06 10:09 | 304 KB | ||
|
|
Zał. nr 3 do zap. ofertowego - projektowane postanowienia umowy - dla części III - XXII.pdf | 2026-08-06 10:09 | 329 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
CLB-WAT.26.45.2026 odpowiedzi na pytania.pdf | 2026-08-07 13:34 | 128 KB | ||
|
|
CLB-WAT.26.45.2026 odpowiedzi na pytania 2.pdf | 2026-08-11 08:42 | 126 KB | ||
|
|
zaktualizowane Projektowane postanowienia umowy - PT_ILC 2026 części I i II.pdf | 2026-08-11 08:42 | 304 KB | ||
|
|
zaktualizowane Projektowane postanowienia umowy - PT_ILC 2026 części III - XXII.pdf | 2026-08-11 08:42 | 331 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
CLB-WAT.26.45.2026 Informacja z wyboru oferty najkorzystniejszej PT ILC.pdf | 2026-08-24 09:16 | 192 KB | ||
|
|
ZAKTUALIZOWANA Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty_CLB-WAT.26.45.pdf | 2026-09-01 13:16 | 193 KB |
